Translate

sobota, 19 lipca 2014

Odkrycie tysiąclecia .../The discovery of the millennium....

Dziś uświadomiłem sobie a raczej odkryłem jak działa nasz wszechświat i czym jest czas.
Kiedy to sobie uświadomiłem to wszystko zaczęło się układać w logiczną całość.
Zacznijmy od tego czym jest czas. Większość naukowców twierdzi że czas jest liniowy a inni wręcz przeciwnie. Więc czym jest czas? Czas nie jest żadnym trzecim,czwartym czy też 100 wymiarem i nigdy nim nie był. Aby zrozumieć czym jest czas musimy wyobrazić sobie mały eksperyment. Załóżmy że osoba A stoi na podłodze w pomieszczeniu na przykład kuchnia. Osoba A ma 36 lat, do kuchni wchodzi kolejna osoba B która ma 10 lat, kolejna osoba C ma 12 lat. W kuchni znajdują się trzy osoby:
A=36lat=20lat
B=10 lat=20lat
C=12 lat.=20lat
Trzeba zaznaczyć że każda z tych osób starzeje się inaczej.Aby to zrozumieć podałem koło każdej z tych osób   drugą wartość 20 lat.Dlaczego tak zrobiłem? Jest to wartość ujednolicona dla każdej osób które hipotetycznie powstały w tym samym czasie i umrą w tym samym czasie.
Co nam to daje?,Każda z tych osób ma inny "czas" dla siebie?, teoretycznie tak to wygląda ale tak wcale nie jest.Gdyby tak było że dla każdej z osób płynie inny czas to żadna z tych osób nie mogła by być w tym samym momencie razem w kuchni.Nigdy by się nie spotkały nigdy by nie mogły być razem w kuchni.Ale przecież są razem,więc co się dzieje?,a no powstaje nowa wartość nowa zmienna  łącząca wszystkie te 3 osoby  w jednym miejsc,spaja je razem pomimo takich różnic i pozwala im być "razem" w kuchni czyli w jednym miejscu. Bez tej zmiennej nikt z nikim i niczym nie mógł by przebywać razem. Nazwijmy ją zmienną Zn-zmienna czasowa tu i teraz która jest sumą zmiennych czasowych przebywających w tym samym momencie w tym samym miejscu.Czyli na przykładzie naszych powyższych osób A,B,C, czyli Zn=Za+Zb+Zc,
Każda z grup tworzy własne podgrupy Zn,czyli Za=Z1+Z2....Zn,Każda z podgrup tworzy inne swoje podgrupy np Z1=Zq+Zw......Zn, czyl;i w wielkim przybliżeniu / dla zrozumienia :
Zn=((Zq+Zw......Zn)+Z1+Z2....Zn)+Zb+Zc....Zn
To tak w kosmicznym skrócie,ciąg jest taki trochę długi ale zwiększa się w zależności jak głęboko sięgamy z własną wścibskością.Ciąg jest prawdziwy gdyż do ciągu można podstawić wartości .. 

Zauważyłem że postała sprzeczka wśród naukowców dotycząca wyglądy wszechświata,jedni twierdzą że jest kulą inni twierdzą że są bryłami wszelakiego rodzaju.Drodzy naukowcy,żadna z waszych teorii nie jest prawdziwa.Wszechświat ani nie jest żadną bryłą ani się nie rozszerza.Przyjrzyjcie się temu zdjęciu a następnie pomyślcie,a rozwiązanie samo wam się ukarze.Rozwiązanie będzie dla was zaskoczeniem tak jak dla mnie nic nie będzie się równać z tym a jednocześnie rozwiążecie wielką zagadkę a rozwiązanie was zamuruje. Ja zrozumiałem i z wrażenia opadła mi szczęka po same kostki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz