Translate

niedziela, 28 grudnia 2014

Kolejne doświadczenie - yin i yang...../Another experience...yin i yang

   "... Na początku chciałbym podziękować wszystkim za odwiedzenie i czytanie mojego bloga. Z okazji zbliżającego się kolejnego  nowego Roku 2015 chciałbym wszystkim życzyć spełnienia marzeń i pogody ducha i aby radość zawsze gościła w waszych domach"... .

    Dziś chciałbym podzielić się moim małym eksperymentem. Eksperyment polegał na wytworzeniu pewnego rodzaju pola elektromagnetycznego samo istniejącego. Na czym to pole samo istniejące polega i czym jest? Pole to jest niczym innym jak " samo istniejącą " energią która sama w sobie się wzajemnie uzupełnia. Porównać ją można do:
-  (...)Koncepcja yin i yang pochodzi z antycznej filozofii chińskiej i metafizyki. Opisuje ona dwie pierwotne i przeciwne, lecz uzupełniające się siły, które odnaleźć można w całym wszechświecie.
  • Yang (dosłownie rozumiane jako "nasłonecznione miejsce, południowe zbocze (wzgórza), północny brzeg (rzeki), światło słoneczne") reprezentowana przez biel i Słońce oznacza siłę, aktywność, radość, ciepło i lato, symbolizuje męski aspekt natury, ekstrawersję oraz liczby nieparzyste; odpowiada jej dzień, niebo oraz dusza hun. Yang symbolizuje ogień lub wiatr. Wszyscy urodzeni w parzystych latach.
  • Yin dosłownie rozumiane jako "zacienione miejsce, północne zbocze (wzgórza), południowy brzeg (rzeki), zachmurzenie, zaciemnienie") reprezentowana przez czerń i Księżyc oznacza bierność, uległość, smutek, chłód i zimę, symbolizuje żeński aspekt natury, introwersję oraz liczby parzyste; odpowiada jej noc oraz dusza po. Yin symbolizuje woda lub ziemia. Wszyscy urodzeni w nieparzystych latach.(...) /http://pl.wikipedia.org/wiki/Yin_i_yang/
Mój projekt wygląda w schemacie tak:

gdzie:
 A- energy +
b- energia -
c - energy generator - można dołączyć LED ..


Rysunek trochę kiepskiej jakości ale robiony  na szybkiego. 
Wartości A i B to nic innego jak energie "Koncepcja yin i yang" czyli można to nazwać że jest to energia + i energia - czyli jak to nie którzy nazywają anty-energią. W teorii strun nie którzy uważają że jest to 4 czy też 5 wymiar , jak dla mnie to bzdura no ale cóż każdy może mieć swoje zdanie..
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz