Translate

środa, 20 listopada 2013

Kod DNA wodoru,przykład

W poprzednich postach napisałem że istnieje takie coś jak DNA.Nie takiego jak ludzkie lecz podobna.Mam na myśli DNA cząsteczek,materii.Wątpię w to że ktoś to zrozumiał więc dziś podam przykład takiego kodu na przykładzie wodoru. A więc co mówią oficjalne źródła na temat wodoru:
-
Wodór (H, łac. hydrogenium) – pierwiastek chemiczny o liczbie atomowej 1, niemetal z bloku s układu okresowego. Jego izotop, prot, jest najprostszym możliwym atomem, zbudowanym z jednego protonu i jednego elektronu.
Rozpoczyna układ okresowy. Jest wyznacznikiem w szeregu aktywności metali, który oddziela metale na wypierające wodór i niewypierające go.


Do zbudowania wodoru są potrzebne 2 rzeczy:nośnik i energia.W medycynie używa  różnych białek jako nośników.Tu nie użyjemy żadnego białka ale zasada jest mniej więcej taka sama. A więc pobawmy się w projektanta i zbudujmy wodór. Użyje innych oznaczeń aby ktoś mi pomysłu i badań nie podkradł,świat jet jaki jest i trzeba być ostrożnym. A więc,nośnik niech nazywa się N,wodór W.
P-proton,
N-neutron,
K-cząstki elementarne,
E-elektron
S-cząstka subatomowa
Cz-cząstka elementarna
                                                          W w czasie 1t

                                            A                             E
                              P                          N         
                          K                              S             Cz

Bardzo ładnie kilka literek i oznaczeń i co dalej.Tak mniej więcej wygląda wodór.Czyli składowa kilku czynników.W tym momencie wychodzi nam wielki bałagan a nic ciekawego.Ale Wyobraźmy sobie że że wodór jak również każdy pierwiastek to nic innego jaktakie coś:

Czyli piszemy po kolei od końca do początku dane, pakujemy i za pomocą nośnika wysyłamy.Czy można to nazwać wysyłanie,cóż na upartego tak bo wysyłamy pewny rodzaj informacji odpowiednio zakodowany do takiego czegoś co się nazywa :cząsteczka kameleon. Teoretycznie w taki sposób można tworzyć nie skończoną ilość pierwiastków nie tylko te które znamy do tej pory.Co da się w jedną stronę zobaczyć to da się również w drugą stronę stworzyć.Ta sama zasada obowiązuje w małych "rzeczach" ale również w dużych niczym nasz układ słoneczny.Na chwilę obecną udało mi się według tego wzoru  zapisać i odtworzyć 2 rodzaje energii.Jeżeli ten zapis będzie sprawdzał się w innych sytuacjach to będzie można tworzyć np wodę np na marsie ale również będzie można tworzyć antycząstki czy nawet pokonać antygrawitację.To co zaobserwowałem to to że jednak mam rację że słynne E=mc2 jest błędne.
Reasumując,kodowanie czy ładniej brzmiące słowo DNA materii różni się bardzo od kodowania komputerowego języka binarnego 1i0,przypomina raczej piramidę.Jeżeli nauczymy się tego to w przyszłości pomożemy sobie ale i będziemy mogli przebudowywać inne planety np marsa tak by mogli na nich zamieszkać ludzie.Wstępujemy w nowy dział,dział budowy,dział tworzenia.Dział który nie spodoba się wielu gdyż wielu będzie się bało iść do przodu. Srinivasa Ramanujan jak również figury chladniego są prekursorami nowej ery. Dlatego dzieci Indygo przekazują wiedzę.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz