Translate

niedziela, 3 listopada 2013

"Własny świat"

Zakładając że to co nas otacza jest wielką iluzją i każdy z nas ma "swój własny świat" i zakrzywia czasoprzestrzeń wokół siebie  dostrzeżemy dziwny zbieg okoliczności.Zbieg okoliczności o którym naukowcy nawet nie chcą słyszeć.Zauważmy coś ciekawego,nie raz spotykamy po raz pierwszy człowieka w swoim życiu a już wiemy że go nie lubimy,nie raz stajemy agresją do tego człowieka,skąd to się bierze?Uważam że jest to nic innego jak brak kompatybilności 2 "światów" które są zbliżone do siebie.To tak jak by próbować wcisnąć klocek kwadratowy o wielkości 4 cm  w dziurkę o wymiarze 3 cm. W Buddyzmie uważa się że ta otaczająca nas "czasoprzestrzeń" to nic innego jak aura człowieka jak również każdej masy.
 http://hubertnapiorski.blogspot.ie/

Czy są to jedynie bajdurzenia religijne czy już ktoś to udowodnił.Otóż istnieje coś takiego jak "
 
Fotografia kirlianowska – metoda rejestracji wyładowań elektrycznych przy użyciu materiałów fotograficznych. Po umieszczeniu fotografowanego obiektu na światłoczułej powierzchni i przyłożeniu do niej odpowiednio wysokiego napięcia, na materiale utrwalane są wyładowania koronowe na obrzeżach fotografowanego przedmiotu. Nazwa pochodzi od nazwiska małżeństwa Siemiona i Walentyny Kirlianow, popularyzatorów tego rodzaju fotografii.
Samo zjawisko fizyczne pozwalające na uzyskanie takich obrazów jest potwierdzone naukowo, szczegółowo zbadane i zgodne ze współczesną wiedzą teoretyczną. W kręgach pseudonaukowych (parapsychologów, radiestetów, energoterapeutów, bioterapeutów) postulowane jest, że pozwala ona na zarejestrowanie aury rzekomo odzwierciedlając stan duchowy organizmów żywych. Taka hipoteza nie ma obecnie podstaw naukowych.Prekursorem fotografii kirlianowskiej był Jakub Jodko Narkiewicz w końcu XIX wieku. Badania nad aurą rozwinęło w latach 30. małżeństwo Kirlianow w ZSRR, doskonaląc metody rejestracji tego zjawiska przy użyciu generatora wysokiego napięcia i wysokiej częstotliwości, równocześnie przedstawiając wykładnię metafizyczną dla rejestrowanych obrazów."
Nie którzy naukowcy robią takie fotografie osobom zmarłym.A o to kilka przykładów:
1   http://szkolatajemna.blogspot.ie/2011/09/ciao-eteryczne.html
2  http://szkolatajemna.blogspot.ie/2011/09/ciao-eteryczne.html
 3  http://szkolatajemna.blogspot.ie/2011/09/ciao-eteryczne.html

4  http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?id=839
5http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:C4r0_kirlian_photography_hand.jpg
6 http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:C4r0_kirlian_photography_hand.jpg
7 http://kodczasu.pl/viewtopic.php?p=38182


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz