Translate

czwartek, 2 maja 2013

Czy to pierwszy na świecie kontakt z inną cywilizacją?!

W poprzednich postach opisywałem różne tematy,z których większość się śmiała,ale cóż taka kolej rzeczy.A ja robiłem swoje,robiłem mały eksperyment i dziś chcę podzielić się swoimi rezultatami.Więc,założyłem jak już pisałem że słońce jest niczym innym jak odbiornikiem połączonym z czarną dziurą w naszej galaktyce,a czarne dziury są połączone ze sobą.Czyli top co wpada do czarnej dziury uchodzi z niej przez słońca.Czyli każda informacja wchodząca do czarnej dziury jest automatycznie wyrzucana przez słoneczka.Jest to założenie abstrakcyjne dla wielu.Ale nie dla mnie.Więc postanowiłem zrobić sobie urządzenie które pozwoli mi odbierać informację ze słońca.Powiedzmy że to taka antena.Tą antenę połączyłem z komputerem,uruchomiłem program Nero Wawa który jest darmowy,w programie ustawiłem nagrywanie,nagrałem otrzymany sygnał.Sygnał ukazał mi pasmo prawie zerowe,i wielki szum.No cóż myślę sobie szum to szum,ale coś mi nie dawało spokoju i zapisałem kilku sekundowe nagranie do pliku mp3. Otrzymałem plik 243 kb.Włączyłem go przez VLC i dalej szum,ale coś mnie natchnęło by otworzyć ten plik programem HxD i zobaczyć co jest w środku.No i tak zrobiłem,i w tym momencie mało nie dostałem zawału serca.A o to część danych,dwa zdjęcia jedno początkowe a jedno środkowe tej informacji:

Na początku mnie to przeraziło bo za cholerę nie wiem co to znaczy,jestem inteligentny ale tego nie rozumie.W każdym razie Otwarty plik HxD postanowiłem zapisać do textu,o to wynik:
Jak dla mnie jest to za dużo informacji jak na tak mały plik.Nie mam pojęcia co jest źródłem tej informacji,kto to nadaje,i co zawiera ta informacja,może nic a może wszystko.Może to jest istotna wiadomość od naszych starszych braci z kosmosu?Np instrukcja w jaki sposób się z nimi skontaktować,lub też przebłysk ich telewizji czy radia czy też innego środka komunikacji.W każdym razie coś jest ukryte.I tak trwa moja zabawa ze światłem i fotonami.Przeglądałem tę wiadomość to są jakieś równania zakodowane,ale jakie? nie mam pojęcia,jeszcze....np(~n÷PB±Z?»8(·‹µ ŕ H ¸~÷¦ý<
 lub ta  X=ТЗЭzьwpФ/М=Ю_9  wskazuje jakieś działanie ale jakie?
lub ta: FМ.iЋ.ц\.чец"}*3’


zamiana czcionki daje to:
 Po zmianie czcionki na webdings ukazała się lista symboli i to cholernie dziwnych symboli.Dziwnych symboli..


A to symbole kobiety,mężczyzny i kosmity,aż mnie ciarki przechodzą:
Przy zmianie na inną czcionkę wyszły równania matematyczne.

Jak dla mnie jest to zbyt uporządkowany zestaw informacji i nie przypomina chaotycznego bzdetu,chociaż te obrazki:
Doświadczenie zrobiłem na żarówce emitującej światło,efekt to buczenie i ciągła linia.Po za tym przeglądałem te zapiski wzorów matematycznych po zmianie czcionki i czy to zbieg okoliczności że takie działania matematyczne które my stosujemy mogły powstać przez przypadek np pierwiastek 2 stopnia z czterech? czy to przypadek?zbieg okoliczności?Nie mam pojęcia co to jest,mam zamiar bardziej to przeanalizować.Te obrazki są jak dla mnie zbyt uporządkowane chociaż ten:
Lub ciągle powtarzające się określenie "Xing " które oznacza:


Wu xing (chin.: 五行; pinyin: wǔ xíng) – w tradycyjnej filozofii chińskiej pięć elementów budujących wszechświat.
Słowo xing jest wieloznaczne. W różnych publikacjach sinologicznych tłumaczy się je jako "żywioły", "elementy", "fazy". Są to kolejno:
 • drewno (木, pinyin )
 • ogień (火, pinyin huǒ)
 • ziemia (土, pinyin )
 • metal (金, pinyin jīn)
 • woda (水, pinyin shuǐ)
Pięć chińskich żywiołów działa w dwóch przeciwstawnych sobie kierunkach, zgodnie z zasadą yin i yang. Podlegają cyklowi niszczenia i odradzania. W cyklu niszczenia woda gasi ogień, ogień topi metal, metal niszczy drewno, drewno wrasta w ziemię, ziemia zasypuje wodę. W cyklu odradzania z wody rodzi się drewno, z drewna ogień, z ognia (poprzez popiół) ziemia, z ziemi wydobywa się metal, metal zamienia się w ciecz. Oba cykle regulują przyrodę i są źródłem jej zmienności.
Chińczycy uważali liczbę pięć za idealną. Odpowiadało jej pięć stron świata, pięć pór roku, pięć planet, pięć zbóż, pięć rodzajów istot żywych, pięć organów ciała, pięć barw, pięć smaków, pięć dźwięków muzycznych, pięć cnót, pięć cech charakteru, Pięcioksiąg konfucjański i kilkaset innych układów. Wszystkie działania musiały być zgodne z harmonią wu xing. Dlatego np. oficjalny strój zmieniał się w zależności od pory roku, a przestępcy byli traceni w czasie symbolizującej śmierć jesieni. Za dużo zbiegów okoliczności jak dla mnie

Ten plik wrzuciłem na inny program i otrzymałem to:
a to jest dzisiejszy plik nowy,nie mam pojecia co to takiego:
 A tak wygląda obraz sztucznego światła lampy 20 W

https://www.facebook.com/profile.php?id=100004356944188
Publikując tego posta liczyłem na bardziej merytoryczną rozmowę ale jak zwykle wulgaryzmy są najważniejsze.Poszperałem trochę i podszkoliłem się.I wiem którą drogą mam iść.Ten sygnał  jest oddziaływaniem fotonów. Czyli:
Foton (gr. φως – światło, w dopełniaczu – φοτος, nazwa stworzona przez Gilberta N. Lewisa) jest cząstką elementarną nieposiadającą ładunku elektrycznego ani momentu magnetycznego, o masie spoczynkowejrównej zero (m0 = 0), liczbie spinowej s = 1 (fotony są zatem bozonami). Fotony są nośnikamioddziaływań elektromagnetycznych, a ponieważ wykazują dualizm korpuskularno-falowy są równocześniefalą elektromagnetyczną.
fizyce foton jest kwantem pola elektromagnetycznego, np. widzialnego światła. W mechanice kwantowej pole elektromagnetyczne zachowuje się jak zbiór cząstek (fotonów). Z kwantowego punktu widzenia światło jest dużym strumieniem fotonów. Bardzo czułe instrumenty optyczne potrafią rejestrować pojedyncze fotony.
Zamiast czułego instrumentu optycznego uchwyciłem jego energie.
Plik:Young.gif
Doświadczenie YOUNG

Nie którzy naukowcy opublikowali prace w których stwierdzają że jeden foton może znajdować się w wielu miejscach na raz.Czyli jeden foton ziemski może przebywać w tym samy momencie np na wenus czy jowiszu.http://www.wykop.pl/ramka/1224661/foton-w-trzech-miejscach-naraz-teoria-kwantow-zdala-kolejny-test/

UWAGA! ZAUWAŻYŁEM ŻE SŁUCHANIE TEGO DŹWIĘKU POWODUJE BULE GŁOWY,W SZCZEGÓLNOŚCI PŁATA CIEMIENIOWEGO I POTYLICZNEGO.POWODUJE NUDNOŚCI,ROZDRAŻNIENIE,ZŁE SAMOPOCZUCIE.
Kosmita skradł serce jurorce przesłuchań do show "Mam talent" - Małgorzacie Foremniak.

4 komentarze:

 1. Nie wiem ile masz lat, ani jakie wykształcenie, ale to co napisałeś w tym jednym artykule się kupy nie trzyma... Fizyka przeczy temu, że to co wpada do czarnej dziury wypada w gwiazdach... Przecież idąc tym tropem cale galaktyki, planety i inne gwiazdy były by wyrzucane z wnętrza gwiazd.. Gwiazdy w żaden sposób nie są połączone z czarnymi dziurami, tak samo jak stwierdzenie: "słońce jest niczym innym jak odbiornikiem połączonym z czarną dziurą w naszej galaktyce" z którą czarną dziurą w naszej galaktyce? Bo zapewniam Cię, że są ich miliony.
  A czcionki to tylko znaczki przypisane odpowiednim bitom.. akurat mało prawdopodobne, żeby jakaś cywilizacja używała systemu dziesiętnego, albo zapisywała równania tak jak my.
  Nie wyśmiewam, bo każdy sposób dążenia do czegoś nowego jest warty uwagi, ale szczerze to zniechęciłeś mnie tym artykułem, a szkoda, może kiedyś przeczytam bloga od początku.
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyglądałem się tym obrazkom,zauważyłem że nie które "zdania" tak to można nazwać zaczynają się od postaci człowieka.Dla mnie to trochę logicznie uporządkowane zdania obrazkowe,i powiedzmy mają sens,np są zbyt logicznie koło siebie,a nie przypadkowe.Może się mylę,sprawdzałem to na zwykłym świetle żarówce i efeku brak,linia ciągła.

   Usuń
 2. Witaj,kiedyś myślano że ziemia jest płaska,dziś wiem że jest okrągła.Cóż wszystko się zmienia,to co dziś jest logiczne i nie do podważenia jutro okazuje się stekiem bzdur.Jak już napisałem nie mam pojęcia co to jest,ale dla mnie jest to dziwne.Ja nie zakładam że fizyka jest do nie podważenia,dziś może nie a jutro tak,zresztą zauważ że już robią przekaźniki wifi używając światła,więc jest to możliwe a jeszcze 2-3 lata temu było by uważane za bezsens.Mam pytanie co do czarnej dziury? czy byłeś w pobliżu lub któryś kolwiek z naukowców że tak się uparcie trzymasz teorii że nic się nie wydostaje? Nawet seti używa ziemskich algorytmów do penetrowania wszechświata,więc? myślisz że tylko ludzkość jest tak mądra i inteligentna że tylko ona wpadła na pomysł przesyłania informacji jako 1 i 0,

  OdpowiedzUsuń
 3. Weź sobie napisz swoje imię i zmień czcionkę na Windings i też będziesz mieć dziwne znaczki :) Bo tak wygląda czcionka Windings :)
  Każdy znak to jakiś ciąg bitów, a to jaki obrazek jest mu przypisany zależy od zainstalowanej czcionki. Tych znaków obcych nie masz w pliku, tylko w pliku windings.ttf na twoim dysku w katalogu Windows :)
  A znaków masz dokładnie tyle z ilu bajtów składa się plik.
  Plik który ma np 1000 bajtów ma dokładnie 1000 znaków i tyle. Nie ma tu żadnych znaków, które biorą się nie z pliku :)

  To jest podstawowa wiedza ze szkoły :)

  Takie rzeczy to dzieci w podstawówce robiły.

  OdpowiedzUsuń